لوگو_گروه صنعتی هنر دوست

کمپرسور کوپلند محصول یک برند معتبر است. کارخانه اصلی سازنده این محصول از شرکت های فعال در ایالات متحده آمریکا است. اما این کمپانی جهت کاهش هزینه‌های تولید و گسترش بازار خود کارخانه هایی را در کشورهای مختلف ایجاد کرده است. این کمپانی محصولات خود را براساس یک استاندارد مرجع تولید می کند و از طریق نمایندگی های کوپلند موجود در سراسر دنیا در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. کمپرسورهای کوپلند جهت بازدهی فوق العاده، سطوح پایین صدا، ماندگاری و دوام طولانی مهندسی شده اند. با وجود این کمپرسورها امکان استفاده از مبردهای جدید و دوست دار محیط زیست مهیا شده است.

انواع مختلف کمپرسور کوپلند

کمپرسور در انواع مختلف جهت افزایش فشار مایعات یا متراکم کردن گاز ها کاربرد دارد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی دستگاه های صنعتی زیادی وجود دارند که براساس تراکم گازها  و یا فشار مایعات کار می کنند. بنابراین گسترده بودن کاربرد کمپرسور و نیاز به کمپرسور های مختلف با کاربردهای متفاوت وجود دارد. از طرف دیگر رقابت ایجاد شده در عرصه صنعت سبب تولید کمپرسورهای مختلف شده است. به همین خاطر کمپرسورهای مختلفی جهت استفاده در صنایع مختلف در بازار موجود هستند. انواع مختلف کمپرسورهای کوپلند را برحسب تعداد فاز می توان به دو دسته تک فاز و سه فاز تقسیم بندی کرد. کمپرسورهای سه فازه از توان 2 تا 12 اسب بخار برخوردار هستند.

به طور کلی کمپرسورهای کوپلند در چهار دسته ZP، ZR، ZPD و کمپرسور اسکرال کوپلند ZRD قرار دارند. بیشترین شهرت برند کوپلند بخاطر وجود کمپرسور اسکرال است. کمپرسورهای اسکرال کوپلند دارای توان 1 تا 60 اسب بخار هستند. این نوع کمپرسورها به دلیل توان بالایی که دارند در کاربری های صنعتی و تجاری می توانند سرمای بسیار بالایی را تولید کنند. همچنین از اسکرال کوپلند در تولید یخچال های خانگی استفاده می شود. از ویژگی های بارز اسکرال کوپلند هزینه پایین و کارایی بالای آن ها است. به عبارت دیگر استفاده از این نوع کمپرسورها صرفه اقتصادی دارد. توان مصرفی مورد استفاده در این نوع کمپرسورها قابل تنظیم است. صدای این نوع کمپرسور در حین کار کردن بسیار پایین است، به همین خاطر استفاده از این کمپرسورها آرامش خاصی به محیط می بخشد.

نوع دیگر کمپرسورها ی کوپلند پیستونی است. از این نوع کمپرسور ها در دماهای پایین استفاده می‌کنند. این کمپرسورها عملکرد فوق‌العاده‌ای دارند. کمپرسورها ی کوپلند پیستونی با برق سه فاز تغذیه می‌شوند. توان این کمپرسورها بین 1.5 تا 60 اسب بخار است.

انواع کمپرسور کوپلند_هنردوست

قیمت کمپرسور کوپلند

کمپرسورهای کوپلند بر اساس ساختار و کاربردی که دارند، قیمت های متفاوتی خواهند داشت. یکی از موارد بسیار مهم برای اکثر مشتریان قیمت کمپرسور کوپلند است. قبل از خرید کمپرسور باید براساس نیاز و بودجه ای که دارید آن را انتخاب کنید. با وجود کمپرسورهای تقلبی و اصل در بازار باید موقع خرید کالا دقت کافی را به خرج دهید.  قیمت کمپرسورهای تقلبی نسبت به کمپرسورهای اصل پایین تر است. از خرید کمپرسورهایی با قیمت بسیار پایین و یا قیمت بسیار بالا اجتناب کنید. توصیه می کنیم برای جلوگیری از اتلاف هزینه کمپرسور های مورد نیاز خود را از نمایندگی های معتبر خریداری کنید. نمایندگی های با سابقه و معتبر کمپرسورها را با کیفیت بالا و با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهند. در این صورت شما با توجه به پولی که پرداخت کرده اید کالای با کیفیتی را تحویل خواهید گرفت.

فروش کمپرسور کوپلند توسط گروه صنعتی هنردوست

گروه صنعتی هنردوست در نظر دارد انواع مختلف کمپرسور کوپلند که کاربرد اصلی در سردخانه صنعتی دارند را با بهترین قیمت و تحویل سریع در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد. کارشناسان این گروه همواره آماده گفت‌وگو و پاسخ به سوالات فنی مشتریان هستند. مشتریان عزیز با برطرف کردن ابهامات خود در رابطه با محصول می توانند خرید بسیار عالی داشته باشند. گروه صنعتی هنر دوست با توجه به سابقه ای که در زمینه فروش کمپرسورهای کوپلند دارد، از اعتبار بالایی در میان مشتریان برخوردار است. گروه صنعتی هنردوست قادر است محصولات سفارشی و خاصی که در کشور موجود نیست را مستقیم از شرکت کوپلند و یا از طریق سایر نمایندگی های کوپلند تهیه کند. با خرید از گروه صنعتی هنردوست با اطمینان از دریافت کالای اصل قیمت مناسبی را پرداخت خواهید کرد. این گروه با در اختیار دادن کالای اصل سعی در جلب رضایت مشتری دارد. کالای اصل از دوام و ماندگاری طولانی برخوردار است. شما با انتخاب این نمایندگی می توانید از اتلاف هزینه خود جلوگیری کنید.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ما در گروه صنعتی هنردوست تماس بگیرید.