لوگو_گروه صنعتی هنر دوست

کمپرسور کولترن یکی از محصولات برند خوش آوازه کولترن است. کمپرسور کولترن را می توانید برای کاربرد های مختلفی استفاده کنید. محصولات این برند در مدل ها و با ظرفیت های مختلفی تولید می شوند و به فروش می رسند تا همه بسته به نیاز های مختلفی که دارند بتوانند از آن ها استفاده کنند.

برند تایلندی کولترن دهه 90 میلادی و با نام اولیه کولترون کربی وارد بازار شد. طولی نکشید که کیفیت بالا و توان محصولات الکتریکی و الکترومکانیکی این شرکت آن را به جهان معرفی کرد. امروزه کارخانه های بسیاری از محصولات الکتریکی از جمله کمپرسور کولترن استفاده می کنند.

انواع مختلف کمپرسور کولترن

کمپرسور دستگاهی است که با کاهش حجم گاز، فشار آن را افزایش می دهد. به این ترتیب با افزایش فشار گاز و به طور کلی انرژی آن، امکان استفاده مجدد از گاز را می دهد. در مدار های سیالاتی نظیر سیستم یخچال، آبسرد کن و دستگاه های مبرد که در آن ها از گاز به عنوان سیال استفاده می شود، گاز در حال حرکت پس از مدتی افت فشار می یابد و توان خود را از دست می دهد. کمپرسور با تمدید فشار گاز امکان برگشتن آن به چرخه کاری را می دهد.

کمپرسور ها در موارد مختلفی به کار می روند و به همین دلیل در انواع مختلف ساخته می شوند. انواع مختلف کمپرسور کولترن به شما امکان استفاده از دستگاه این برند را در شرایط مختلف می دهد.

مدل و سری ساخت کمرپسور کولترن نشان دهنده مورد استفاده و کاربر آن است. عمدتا در نام مدل انواع مختلف کمپرسور کولترن دو حرف انگلیسی ذکر می شود که کاربر دستگاه را نشان می دهد. کمپرسور کولترن سری AZ برای یخچال ها، مبرد ها و فریزر های خانگی استفاده می شود و خواهان زیای دارد. سایر انواع مختلف کمپرسور کولترن در مدل هایی نظیر KA، WJ، AW، CA، BA، AE و LA قابل استفاده بر روی دستگاه های فروش خودکار، مبرد ها و یخچال و فریز های صنعتی نیز هستند.

انواع مختلف کمپرسور کولترن با ظرفیت های گوناگون ساخته می شود. نظر به فضای به کار رفته و توانی که از یک کمپرسور انتظار دارید می توانید مدل ایده آل خود را از بین انواع مختلف کمپرسور کولترن خریداری کنید. کمپرسور پیستونی کولترن با ظرفیت های 1.3 الی 8 اسب بخار قابل خریداری است.

در ساخت این کمپرسور ها از مبرد ها و قطعات مختلفی استفاده شده است. انواع مختلف کمپرسور کولترن و مبرد های به کار رفته در کمپسور ها به شما این امکان را می دهد تا کمپرسور را در شرایط دمایی متناسب با فضای خود به کار ببرید.

انواع کمپرسور کولترن_هنردوست

قیمت کمپرسور کولترن

قیمت کمپرسور کولترن به نوع، مدل و سری ساخت آن بستگی دارد. دستگاه های کمپرسور در مدل های مختلفی ساخته و عرضه می شوند. مدل دستگاه همانطور که بر روی کارایی و توان دستگاه موثر است، روی قیمت آن نیز اثر گذار است. از جمله مهمترین ویژگی های موثر بر قیمت کمپرسور کولترن می توان به ظرفیت دستگاه (بر حسب اسب بخار) و نوع مبرد به کار رفته اشاره کرد.

به منظور استعلام قیمت و کسب اطلاعات بیشتر از قیمت کمپرسور کولترن می توانید با شرکت ما در تماس باشید. با خرید از ما علاوه بر خرید محصول اصل و باکیفیت از پرداخت هزینه مناسب و بهینه برای قیمت کمپرسور نیز آسوده خاطر خواهید بود.

فروش کمپرسور کولترن توسط گروه صنعتی هنردوست

کمپرسور کولترن در انواع مختلف به فروش می رسد. همچنین این دستگاه ها با قیمت های گوناگونی عرضه می شوند. از این رو خرید کمپرسور ایده آل و متناسب با کاری که در نظر دارید، می تواند دشوار شود. بسیاری از عرضه کننده ها کمپرسور را در همه مدل ها عرضه نمی کنند و شما حین خرید با انتخاب های محدودی مواجه می شوید.

خرید قطعات الکتریکی و الکترومکانیکی تنها از فروشندگان معتبر و مطمئن توصیه می شود. فروش کمپرسور کولترن توسط گروه صنعتی هنردوست در انواع مختلف و با بهینه ترین قیمت انجام می شود. با خرید از گروه صنعتی هنردوست می توانید از کیفیت و قیمت همزمان مطمئن باشید.

گروه صنعتی هنردوست عرضه کننده انواع سردخانه صنعتی و قطعات الکتریکی در انواع مدل ها و همه برند های شناخته شده است. شما می توانید با بازدید از محصولات ارائه شده توسط شرکت ما، بهترین مدل و نوع کمپرسور کولترون را از بین طیف گسترده ای از مدل ها انتخاب و به راحتی خریداری کنید.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ما در گروه صنعتی هنردوست تماس بگیرید.