لوگو_گروه صنعتی هنر دوست

کمپرسور پاناسونیک در انواع مختلف اسکرو، روتاری و یخچالی تولید می شود. این محصول برای انواع سردخانه صنعتی، یخچال، اسپلیت و کولر ماشین کاربرد دارد. این کمپرسورها بسته به نوع، در کشورهای چین یا مالزی تولید می شوند.

اطلاعات و مشخصات فنی کمپرسور پاناسونیک

کمپرسور پاناسونیک همچون سایر کمپرسورها گاز را از نقطه ای به نقطه دیگر منتقل می کند. هدف از این کار افزایش فشار گاز و انتقال به محل انجام فرآیند مورد نظر است، بنابراین می توان گفت خوراک اصلی یک کمپرسور گاز است. در کمپرسورهای پاناسونیک، بسته به کاربری دستگاه، از گازهای مختلفی استفاده می شود. از جمله می توان به مبردهای R22، R134A و … اشاره کرد.

با افزایش فشار، دمای گاز نیز افزایش می باید. این افزایش دما به قطعات کمپرسور منتقل می شود. به همین جهت وجود یک سیستم خنک کننده ضروری است. در برخی مدل های کمپرسور های پاناسونیک، سیستم خنک کننده به صورت فن است، اما در مدل های دیگر از روغن یا هوا خنک نیز استفاده شده است. این کمپرسورها کاربردهای متفاوتی دارند.

به عنوان مثال کمپرسور هوا خنک بیشتر در یخچال به کار برده می شود، در حالی که کمپرسور روغنی در کولرهای گازی کاربرد دارد. ظرفیت های کمپرسورهای پاناسونیک نیز بر حسب مدل متفاوت است. این عدد بین 128 تا 237 وات تغییر می کند. ویژگی مثبت این نوع کمپرسورها برچسب انرژی A+ است، یعنی برقی مصرفی آنها بسیار کم است و از این نظر بهینه هستند.

انواع کمپرسور پاناسونیک_هنردوست

مزایا و معایب کمپرسور مدل پاناسونیک

شرکت پاناسونیک کمپرسورهای خود را در مدل های رفت و برگشتی، اسکرول، روتاری و یخچالی تولید می کند. تفاوت این کمپرسورها در شکل عملکرد و برخی قطعات است. همین امر موجب می شود این کمپرسورها در دامنه وسیعی مورد استفاده قرار گیرند، از جمله می توان از یخچال های خانگی و صنعتی،کولرهای گازی، کولر ماشین، سیستم های تبریدی و … نام برد. پس می توان تنوع در کاربرد را از جمله مزایای این محصول دانست.

کمپرسور های پاناسونیک بر حسب اسب بخار قدرت بالایی دارند. دمای میعان یا تبدیل شدن گاز آن به مایع 54 درجه سانتی گراد است. این بدان معناست که این محصول حتی در گرم ترین نقاط کشور نیز کارایی خود را دارد. دمای محفظه یخ ساز یا همان خنک کننده بین 35- تا 5- درجه سانتی گراد است. دمای گاز کمپرسور نیز حداکثر به 32.5 درجه می رسد.

این اعداد و ارقام نشان سازگاری و کیفیت بالای کمپرسورهای پاناسونیک است، زیرا آنها را می توان در هر منطقه و هر وسیله ای مورد استفاده قرار داد. شاید بتوان ایراد وارد بر این کمپرسورها را تنها در نوع یخچالی دانست. زیرا کاربرد این مدل تنها در دمای بالای صفر است. البته باز هم این موضوع را نمی توان چندان عیب بزرگی در نظر گرفت.

فروش کمپرسور پاناسونیک توسط گروه صنعتی هنردوست

فروش کمپرسور پاناسونیک توسط گروه صنعتی هنردوست انجام می گیرد. این گروه با سال ها فعالیت در زمینه تاسیسات برودتی، نمایندگی فروش کمپرسورهای شرکت پاناسونیک است. از آنجا که این کمپرسورها در بسیاری از یخچال های ایرانی استفاده می شوند، از این رو تولیدکنندگان داخلی یخچال می توانند این محصول را با اطمینان از ما خریداری کنند.

البته خریداران کمپرسورهای پاناسونیک تنها تولید کنندگان یخچال نیستند. همه کسانی که در زمینه کاری خود نیازمند کمپرسورهای روتاری، اسکرول یا رفت و برگشتی هستند، می توانند روی خرید این محصول حساب ویژه ای باز کنند. قطعا کیفیت بالای آن رضایت شما را جلب خواهد کرد.

قیمت کمپرسور پاناسونیک

پر واضح است که قیمت کمپرسورهای پاناسونیک به عوامل متعددی بستگی دارد. به عنوان مثال نوع کمپرسور تاثیر مستقیم بر قیمت آن دارد. اگر نیازمند یک کمپرسور یخچالی هستید، قطعا بهای کمتری نسبت به دیگر کمپرسورها خواهید پرداخت. قیمت کمپرسور های رفت و برگشتی پاناسونیک نسبت به دیگر انواع آن نیز بیشتر است، به علاوه مدل های کمپرسور نیز بر روی قیمت آن تاثیرگذار هستند.

به عنوان مثال هر چه در یک مدل قدرت، ظرفیت و فشار بیشتر باشد قیمت نیز تغییر می کند. این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که کمپرسور پاناسونیک یک محصول وارداتی است. به همین جهت قطعا قیمت آن تحت تاثیر قیمت ارز قرار می گیرد. بنابراین توصیه می شود اگر قصد خرید از این برند را دارید، با گروه صنعتی هنردوست تماس بگیرید. کارشناسان و مشاوران این مرکز شما را در جریان آخرین قیمت ها قرار می دهند.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ما در گروه صنعتی هنردوست تماس بگیرید.