لوگو_گروه صنعتی هنر دوست

کمپرسور بوک را می توان یکی از بهترین محصولات در بین کمپرسور ها و قطعات مبرد دانست. این کمپرسور ها ساخت برند خوش نام و خوش آوازه بوک آلمان هستند. برند بوک عمدتا کمپرسو رهایی با ابعاد ظرفیت بزرگتری را می سازد. کمپرسور بوک آلمان در مدل های مختلفی ساخته می شود. این کمپرسور ها به علت ظرفیت و توان بالا و همچنین طول عمر زیاد، کاربرد صنعتی دارند و عمدتا برای تبرید و خنک کردن فضاهای بزرگی نظیر یخچالها و سردخانه صنعتی استفاده می شوند.

کمپرسور بوک عمدتا مبتنی بر سیستم خنک کننده فریون کار می کند. این کمپرسور ها در مدل های پیستونی نیز ساخته می شوند.

انواع کمپرسور بوک

انواع کمپرسور بوک به شما امکان استفاده از کمپرسور های این برند را در هر شرایطی و برای هر کاربردی می دهد. کمپرسور های بوک عمدتا حجم بزرگتر و به تبع آن ظرفیت بیشتری دارند. توان خروجی مدل های مختلف کمپرسور بوک اندازه ای صنعتی دارد و این کمپرسور ها را برای استفاده در محیط های صنعتی ایده آل می کند.

دستگاه های مبرد و قطعات خنک کننده ای مثل کمپرسور سیال تراکم پذیر محیط که عمدتا گاز است را از طریق کاهش حجم و افزایش فشار، به چرخه یخچال باز می گردانند. به همین دلیل شرایط کاری در انتخاب نوع کمپرسور موثر است. دمایی که کمپرسور در آن کار می کند و حجم گازی که با آن مواجه خواهد شد نیاز به کمپرسور های مختلفی را به وجود می آورد.

کمپرسور بوک در انواع و مدل های مختلفی ساخته و به بازار عرضه می شود. از این رو شما می توانید با توجه به ظرفیت مورد نیاز، توان خروجی مورد انتظار و دمای کاری دستگاه کمپرسور مد نظر خود را از برند بوک خریداری و استفاده کنید.

انواع کمپرسور بوک_گروه صنعتی هنر دوست

ویژگیها و مشخصات کمپرسور بوک

ویژگیها و مشخصات کمپرسور بوک در هر مدل با مدل دیگر متفاوت است. عمده کمپرسور های ساخت این برند آلمانی متنساب برای کار در محیط های صنعتی هستند. البته برخی از مدل های کمپرسور بوک قابل استفاده و به کار رفتن در دستگاه های خانگی نیز هستند. شما می توانید از کمپرسور بوک در یخچال ها، فریزر ها و مبرد های خانگی نیز استفاده کنید.

کمپرسور های بوک عمدتا به صورت رفت و برگشتی ساخته می شوند. کمپرسور ها انواع مختلفی دارند و بر اساس ساز و کار و نحوه عمل در گروه های مختلفی طبقه بندی می شوند. کمپرسور های بوک مبتنی بر جابجایی مثبت و به روش پیستونی یا همان رفت و برگشتی کار می کنند. عمده کمپرسور های موجود در بازار مبتنی بر همین تکنولوژی ساخته شده اند و کار می کنند.

قیمت کمپرسور بوک

قیمت کمپرسور بوک متاثر از عوامل مختلفی است. اصلی ترین عواملی که قیمت کمپرسور بوک را دستخوش تغییر کرده است و آن را تحت تاثیر قرار می دهند، ظرفیت و توان خروجی دستگاه و نوع قطعات به کار رفته در آن است. کمپرسور هایی که توان بیشتری را در اختیار کاربر قرار می دهند، تبعا قیمت بیشتری دارند. همینطور چنانچه قطعات قدرتمند تری در دستگاه به کار رفته باشد، قیمت آن افزایش خواهد یافت.

قیمت کمپرسور بوک ممکن است با توجه به نوسانات قیمتی بازار تغییر کند، به همین دلیل شما می توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر و استعلام از قیمت کمپرسور بوک با گروه صنعتی هنردوست در تماس باشید.

قیمت کمپرسور بوک عرضه شده توسط گروه صنعتی هنردوست قیمت بهینه برای کمپرسور های این برند است و کاملا به صورت رقابتی تعیین شده اند. با خرید کمپرسور و قطعات الکتریکی و الکترومکانیکی از گروه صنعتی هنردوست نه تنها از کیفیت و اصالت دستگاه ها بلکه از هزینه ای که بابت خرید آن ها پرداخت می کنید نیز آسوده خاطر خواهید بود.

فروش کمپرسور بوک توسط گروه صنعتی هنردوست

فروش کمپرسور بوک توسط گروه صنعتی هنردوست در مدل های مختلف، با بهترین کیفیت و در عین حال با قیمتی ایده آل انجام می شود. با خرید کمپرسور بوک از گروه صنعتی هنردوست شما طیف گسترده ای از مدل ها و انواع کمپرسور را پیش روی خود خواهید داشت و می توانید با دیدی باز مدل کمپرسور ایده آل دستگاه خود را انتخاب کنید.

کمپرسور های بوک گروه صنعتی هنردوست نه تنها برای دستگاه های مبرد بلکه به عنوان کاهنده رطوبت نیز کاربر دارند و می توانند شما را در طیف گسترده ای از امور تبرید یاری کنند.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ما در گروه صنعتی هنردوست تماس بگیرید.