لوگو_گروه صنعتی هنر دوست

صابکول نام یکی از برند های معروف و خوش آوازده در صنعت سرماساز و گرماساز های صنعتی است. این برند مدت زیادی است که به تولید دستگاه های صنعتی کندانسور (متراکم کننده و چگالنده) و اواپوراتور (دستگاه تبخیر) فعالیت دارد. کارخانجات، دستگاه ها، خط تولید ها و واحد های صنعتی بسیاری برند صابکول را انتخاب کرده اند و قلب تپنده صنعت خود را به صابکول سپرده اند.

خصوصیات و ویژگیهای اواپراتور و کندانسور برند صابکول

اواپوراتور و کندانسور های صابکول خود به تنهایی یک یونت صنعتی کامل هستند. این دستگاه ها عمدتا توان بالایی دارند و برای کاربرد های صنعتی ساخته می شوند. صابکول دستگاه های اواپوراتور و کندانسور خود را در مدل های مختلفی تولید و به بازار ها عرضه می کند تا به این ترتیب بتواند پاسخگوی نیاز هر طیفی از گروه های صنعتی باشد.

کندانسور های برند صابکول ساخته شده از یک لوله مسی به قطر 3.8 اینچ هستند. در داخل کندانسور به منظور افزایش انتقال حرارت پایا و همینطور افزایش راندمان از فین های (پره های انتقال حرارت) موج دار استفاده شده است. به همین دلیل کندانسور های این برند را می توان یکی از کارآمد ترین و پر بازده ترین های بازار دانست.

کندانسور های این برند طیف گسترده ای از نیاز ها را پوشش می دهند و از 7 تا 92 کیلووات ظرفیت حرارتی دارند. کندانسور صابکول قابلیت کار با گاز های مبرد مختلفی را دارد. از جمله گاز های سازگار با این کندانسور ها می توان به گاز های رده R22، R134a و R404A از گروه R اشاره کرد. همه کندانسور ها نیز پس از تولید، از نیتروژن با فشاری در بازه 3 تا 5 بار پر می شوند.

محصولات صابکول_هنردوست

قیمت محصولات صابکول

قیمت محصولات صابکول کاملا وابسته به نوع دستگاه، کارایی و ساخت آن است. برند صابکول ده ها مدل مختلف از کندانسور و اوارپوراتور تولید کرده است. همچنین با ساخت و استفاده همزمان از این مدل می توان کندانسینگ یونیت های مختلفی را برای کار آماده کرد. هر یک از این مدل ها برخی کاربرد ها ایده آل هستند و همچنین قیمت های مختلفی دارند.

قیمت محصولات صابکول تا حد زیادی به ظرفیت گرمایی، توان و همینطور ساخت قسمت های به کار رفته در کندانسور بستگی دارد. اتصالات، فن به کار رفته و توان آن، نوع کویل یا پیچه حرارتی به کار رفته و همینطور فین های استفاده شده همگی بر قیمت دستگاه تاثیر می گذارند؛ البته نوسانات قیمت ها نیز تاثیر زیادی بر قیمت محصولات صابکول می گذارند که نمی توان آن را نادیده گرفت. به منظور کسب اطلاعات دقیقتر از قیمت محصولات صابکول می توانید با نمایندگی فروش معتبر و مطمئن خود تماس حاصل کنید.

فروش محصولات صابکول توسط گروه صنعتی هنردوست

فروش محصولات صابکول در کنار سایر تجهیزات سردخانه صنعتی توسط گروه صنعتی هنردوست در مدل های مختلف، با کیفیت ساخت بالا و قیمت بهینه انجام می شود. انتخاب فروشنده صنعتی مطمئن و مورد اعتمادی که بتواند شما را از مزایای مختلف خرید برخوردار و بهره مند کند، کار دشواری است. گروه صنعتی هنردوست قیمت بهینه را در عین نهایت کارایی به شما پیشنهاد می دهد.

گروه صنعتی هنردوست فروش محصولات و دستگاه های صنعتی بسیاری را انجام می دهد که محصولات برند صابکول یکی از آن ها هستند. تخصص این گروه امور و دستگاه های صنعتی است و کندانسینگ یونیت ها، کمپرسور ها و اواپوراتور ها نیز بخشی از حیطه تخصصی فروش دستگاه های گروه صنعتی هنردوست هستند. با خرید از گروه صنعتی هنردوست می توانید از انتخاب بهترین و مناسب ترین مدل و انتخاب دستگاه ایده آل واحد صنعتی خود مطمئن و آسوده خاطر باشید.

تفاوت محصولات صابکول با سایر برندها

اصلی ترین تفاوت محصولات صابکول با سایر برندها را می توان در توان صنعتی بالا و اختصاصیت صنعتی دستگاه های برند صابکول دانست. تنوع و استفاده از برند های معتبر قطعات کندانسور نیز از دیگر ویژگی های است که برند صابکول را متمایز از سایر برند ها و برجسته می کند. صابکول کندانسور های مختلفی را با ویژگی های حرارتی، توان ها و ظرفیت های گرمایی مختلف و همینطور مبرد های متنوعی ساخته و به فروش می رساند.

شما می توانید مدلی که بیشترین تطابق و سازگاری با انتظارات و کسب و کار شما دارد را از بین محصولات برند با کیفیت صابکول به صورت مستقیم انتخاب کنید. تنوع این محصولات به قدری بالا است که انواع کندانسور در بین آن ها وجود دارد.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در گروه صنعتی هنر دوست تماس بگیرید.