لوگو_گروه صنعتی هنر دوست

بوران از دیگر برند های خوش نام ایرانی در صنعت تبرید و سرماساز است. گروه صنایع برودتی بوران مدت زیادی است که در زمینه ساخت و تولید دستگاه های یخچالی و مبرد ها فعالیت دارند. کندانسور بوران و اواپوراتور بوران از جمله محصولات این برند هستند که طرفداران بسیاری دارند. بوران با سابقه زیاد در عرصه صنایع برودتی، دستگاه های با کیفیت و متنوعی را تولید می کند که پاسخگوی نیاز همه گروه ها و واحد های صنعتی دیگر باشند.

خصوصیات و ویژگیهای اواپراتور و کندانسور بوران

کندانسور بوران مدل های مختلفی دارد. در هر یک از این مدل ها نحوه ساخت و هندسه طراحی دستگاه و همچنین ویژگی های انتقال حرارتی دستگاه ها متفاوت است. اما ویژگی اصلی اواپوراتور و کندانسور بوران سطح انتقال حرارت زیاد و در نتیجه راندمان بالا است.

برند بوران با تمرکز بر افزایش سطح در دسترس برای انتقال حرارت سعی کرده است راندمان دستگاه های خود را افزایش دهد. به این ترتیب در برخی از دستگاه های این برند پره های انتقال حرارت (فین ها) با فواصل کوچک 2.1 میلی متر به کار رفته اند تا با فراهم آوردن حداکثر سطح در دسترس و قابل استفاده برای مبادله گرمایی، بازدهی دستگاه بهینه شود.

برند بوران از هندسه ها و طراحی های مختلفی برای ساخت کندانسور استفاده کرده است. کندانسور های این برند اغلب طراحی های هوشمندانه و جالبی دارند که به خاطر این طراحی ها مورد استقبال خریداران و گروه های صعنتی بسیاری قرار گرفته اند. در بین مدل های مختلف اواپوراتور و کندانسور بوران، مدل های عمودی، افقی، مایل، V شکل و W شکل به چشم می خورد. هر یک از این مدل ها برای کاربری خاصی کارآمد و ایده آل بوده و می توان از هر یک برای بخشی از سیستم سرمازایی استفاده کرد.

خصوصیات محصولات بوران__هنردوست

قیمت محصولات بوران

قیمت محصولات بوران به عوامل مختلفی بستگی دارد. ساخت دستگاه و همینطور ویژگی ها و خصوصیات فنی آن تاثیر بسیاری بر قیمت دستگاه می گذارد. به طور کلی نحوه ساخت و مدل کلی دستگاه، توان و ظرفیت حرارتی، سطح به کار رفته برای انتقال حرارت، فن و بخش های الکتریکی و همینطور فین های به کار رفته در قیمت دستگاه بیشترین تاثیر را می گذارند.

البته بدنه دستگاه و ویژگی های مربوط به آن، نظیر ارتفاع پایه و وجود یا عدم وجود جداره های محافظ بخش های داخلی نیز بر قیمت محصولات بوران موثر هستند. اما به طور کلی برند بوران سعی کرده است تا با قیمت گذاری اقتصادی و رقابتی محصولات با کیفیت خود را عرضه کند.

نوسانات قیمت ها نیز بر روی قیمت دستگاه هایی نظیر کندانسور و اواپوراتور که کاملا تولید داخل نیستند، تاثیر قابل توجه و غیر قابل انکاری دارد. به همین دلیل توصیه می شود تا به منظور اطلاع از قیمت مدل مورد نظر خود در هر لحظه با بخش فروش گروه صنعتی هنردوست تماس حاصل کنید.

 

فروش محصولات بوران توسط گروه صنعتی هنردوست

فروش محصولات بوران توسط گروه صنعتی هنردوست در انواع مدل ها و با به صرفه ترین قیمت انجام می شود. شما می توانید علاوه بر قطعات سردخانه صنعتی، هر یک از مدل های کندانسور و اواپوراتور برند خوش نام بوران را از گروه صنعتی هنردوست خریداری کنید. تنوع محصولات برند بوران و همینطور تنوع ارائه آن ها توسط این گروه به شما امکان انتخاب و خریدای مدل ایده آل و مناسب کسب و کارتان را به راحتی می دهد.

گروه صنعتی هنردوست امکان خرید مدل های متنوعی را به مشتریان خود می دهد. شما می توانید با مشاهده سایت گروه صنعتی هنردوست با محصولات فروخته شده بیشتر آشنا شوید. با خرید محصولات بوران از گروه صنعتی هنردوست می توانید از کیفیت و اصالت دستگاه خریداری شده نیز آسوده خاطر باشید.

تفاوت محصولات بوران با سایر برندها

تنوع محصولات و همینطور راندمان بالا را می توان اصلی ترین تفاوت محصولات بوران با سایر برند ها دانست. برند بوران کوشیده است تا محصولاتی با گرید صنعتی و کارایی بالا را عرضه کند تا سطح جدیدی از کارایی و توان صنعتی را معنا کند. محصولات برند بوران از طراحی هوشمندانه ای نیز بهره می برند. در یک واحد صنعتی کارایی و توان به معنای همه چیز نیست. دستگاه های یک کارخانه یا واحد صنعتی قابل باید به صورت یکپارچه با یکدیگر به کار روند. دستگاه ها و محصولات برند بوران امکان اضافه کردن و استفاده همزمان با سایر دستگاه ها و تجهیزات را در فضایی کوچک به شما می دهد.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ما در گروه صنعتی هنردوست تماس بگیرید.