لوگو_گروه صنعتی هنر دوست

آرتک از شرکت های زیرمجموعه گروه صنعتی آرشه کار است. این برند صنعتی ایرانی یکی از موفق ترین برند های تولید کننده دستگاه های صنعتی و انتقال حرارت است که تاکنون فروش بسیاری داشته است. کارخانه ها، برند ها و گروه های صنعتی مختلفی از محصولات صنعتی آرشه کار و آرتک استفاده می کنند و آرتک انتخاب بسیاری از واحد های صنعتی و تجاری است.

این برند با تمرکز بر افزایش بازدهی و ساخت و تولید دستگاه های کارآمد و با راندمان بالا پای به بازار دستگاه های حرارتی نهاده است. برند آرتک بیش از 35 سال تجربه و سابقه درخشان در زمینه تولید دستگاه های صنعتی دارد. این تجربه در کنار دانش فنی به کار رفته در ساخت دستگاه های آرتک، محصولاتی کم نظیر را در این صنعت برای کاربران و خریداران به ارمغان آورده است.

خصوصیات و ویژگیهای اواپراتور و کندانسور برند آرتک

اواپراتور و کندانسور آرتک در مدل های مختلفی تولید می شوند تا محصولات این برند پاسخگوی هر نیازی از بازار کار و واحد های صنعتی باشند. شما می توانید اواپراتور وکندانسور آرتک را متناسب با نیاز خود و انتظاری که از کندانیسک یونیت خود دارید انتخاب کنید، سفارش دهید و استفاده کنید. دستگاه های آرتک برای هر طیفی از بار برودتی و حرارتی ایده آل هستند.

در اواپراتور و کندانسور آرتک از نوعی طراحی بخصوص به نام شیار از داخل یا (inner groobe) توربوکویل استفاده می شود. این شیار و اعوجاج ها سطح مناسبی را برای انتقال حرارت در اختیار سیال قرار می دهند. همچنین در ساخت دستگاه های این برند از فین های آلمینیومی با طراحی ویژه ای استفاده شده است که با موج های سینوسی و توروبلانس دار خود و ایجاد جریان مغشوش، انتقال حرارت را با راندمان بسیار بالاتری انجام می دهند.

فاصله بین لوله ها به گونه ای طراحی شده است که بهترین تناسب بین حجم مبرد در گردش و سطح تبادل ایجاد شود. کویل ها بعد از شستشو و چربی زدایی با فشار 400Psi گاز ازت تست می شوند. بعد از تخلیه مجددا با فشار 150Psi پر می شوند. طراحی کویل های آرتک به وسیله پیشرفته ترین نرم افزارهای دنیا انجام شده است که مورد تایید موسسه AHRI هستند.

تمامی قطعات متصل به کویل مانند تیوب شیت ها،زیرآب و… از ورق آلومینیوم ساخته می شوند تا مانع پوسیدگی ناشی از تماس با آب شود. کویل های کندانسوری آرتک از لوله 3/8، با فاصله فین 2.5 میلیمتر و با مشخصات فوق ساخته می شود، به همین دلیل دوام محصولات برند آرتک بسیار بالا است و این دستگاه ها از طول عمر قابل توجهی برخوردار هستند.

محصولات آرتک_هنردوست

قیمت محصولات آرتک

قیمت محصولات آرتک متناسب با مدل و کارایی دستگاه و به صورت اقتصادی و با در نظر داشتن صرفه برای مشتری تعیین می شود. نوع دستگاه، مدل ، ظرفیت حرارتی و توان آن همگی از عواملی هستند که تاثیر زیادی بر قیمت محصولات آرتک دارند. البته خصوصیات و ویژگیهای فنی دیگر نظیر نوع کویل به کار رفته، فاصله گره، توان الکتریکی و حجم هوای دستگاه نیز بر روی قیمت دستگاه ها موثر هستند.

نوع گاز مبرد به کار رفته و کلاس صنعتی آن نیز بر روی قیمت دستکگاه موثر است که بسیاری از گروه های صنعتی آن را در هزینه ساخت کندانسینگ یونیت لحاظ می کنند. البته نوسانات قیمت ها نیز بی تاثیر نیست. به منظور کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت روز محصولات آرتک می توانید با فروشنده این دستگاه ها یا گروه صعنتی هنردوست تماس حاصل کنید.

فروش محصولات آرتک توسط گروه صنعتی هنردوست

فروش محصولات آرتک توسط گروه صنعتی هنردوست در کنار سایر تجهیزات سردخانه صنعتی در مدل های مختلف انجام می شود. همچنین گروه صنعتی هنردوست سعی دارد تا با ارائه قیمت های رقابتی و اقتصادی توجه مشتریان عزیز را جلب کند. با خرید محصولات آرتک از گروه صنعتی هنردوست هم از کیفیت و اصالت دستگاه ها و هم از بهینه بودن قیمتی که برای آن ها می پردازید آسوده خاطر خواهید بود.

تفاوت محصولات آرتک با سایر برندها

اصلی ترین تفاوت و برتری محصولات آرتک نسبت به سایر برند های بازار را می توان دانش فنی به کار رفته در ساخت دستگاه های این برند دانست. در ساخت دستگاه های برند آرتک سعی شده است تا از تکنولوژی های جدید و کارآمدی استفاده شود تا راندمان دستگاه ها تا حد قابل توجه و ملموسی افزایش یابد. دستگاه های برند آرتک بسیار کارا هستند و مقرون به صرفه فعالیت می کنند.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ما در گروه صنعتی هنردوست تماس بگیرید.